Etkin Trafik Sistemleri
Trafiğe Etkin Çözüm...
Müşteri Hizmetleri
0(312) 474 12 13 - 0(533) 429 93 29
Bizi Takip Edin

Kurumsal

Yazılım ve projelendirme alanında sektöründe söz sahibi olan Etkin Trafik Sistemleri, trafik sorununa etkin ve kalıcı çözümler sunmak üzere oluşturulmuş uzman kadrosu ile insan hayatına önemli katkı sağlamak için çalışmaktadır. İstenilen yere zamanında, güvenli, yorulmadan ulaşılabilmesi temel hedefimizdir. Bu amaçla ürünlerimizde ergonomiklik, uzun ömürlülük, işlevselliği ön planda düşünülmüştür.

Çevre ve insan faktörünü ilk sırada tutan bir anlayışla konusunda deneyimli kadromuz, trafiğin yoğun olduğu alanlarda, şehir içlerinde, karayollarında, otoparklarda trafik güvenliğine destek sağlamaktadır. Yalnızca ürün satmak değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunmak ve bu doğrultuda trafik konusunda gereken mühendislik çözümlerini kaliteli malzeme, teknolojik yenilikler, servis bakım hizmetleri temelinde etkin uygulama ve takip yurdumuza olan borcumuzdur. Sunduğumuz her çözüme, verimliliği ve performansı en üst düzeye çıkarmanın tehlike riskini en aza indirilmesi demek olduğunun bilinciyle yaklaşmaktayız.

Yaşadığımız Dünya’yı çocuklarımızdan emanet aldığımız düşüncesinde olan Etkin Trafik Sistemleri, ülkemizin en büyük doğal kaynaklarından olan Güneş Enerjisi ve Led Teknolojisini ürünlerinde etkin kullanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Misyon

Enerji tasarrufu ve verimliliğinin ön plana çıktığı ürünler sunmak, trafik sorunlarına çözüm yolları üretmek , ileri teknolojinin kullanıldığı ürünlerin imalatını sağlayarak bilgi ve biletişim toplumuna yönelik katkı sağlamak.

Vizyon

İleri teknolojiyle yüksek verimli ürünler üreterek trafik sektöründe marka güvenirliği yüksek firma olmak , artan trafik yoğunluğuna mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimizle etkin ve kalıcı çözümler üreterek ülkemizin trafikte güvenli bir geleceğe ulaşmasını sağlamak.